A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ініціативу керівництва ГСЦ про створення в сервісних центрах МВС зон-буккросингу, підтримала відома черкаська художниця та поетеса Тетяна Касьян!


27 Липня 2017

Буккросинг — традиція залишати книжки на спеціально обладнаних полицях в людних місцях, аби незнайомці мали можливість їх прочитати чи навіть взяти з собою, взамін залишивши свою улюблену книгу.
З початком літа, за ініціативи керівництва ГСЦ, зони-буккросингу з`явилися в усіх новостворених сучасних та зручних сервісних центрах МВС України. Через соціальну мережу Facebook був запущений флешмоб, в якому співробітники ГСЦ МВС розповіли про книги, що їх вразили та закликали небайдужих розпочати акцію зі збору книжок для цього. Цю корисну ініціативу відразу підтримали як працівники сервісних центрів, так і відомі журналісти та письменники, політичні та громадські діячі, спортсмени.
В Черкасах першими до збору книжок долучилися працівники РСЦ та адміністратори територіального сервісного центру МВС. Вони передали до зони-буккросинг свої улюблені книги, щоб і інші могли з ними ознайомитися та перечитати.
Одного дня, у справах, до сервісного центру Черкас завітала відома черкаська художниця та поетеса, завідуюча кафедрою образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького Тетяна Касьян. Їй сподобалася ідея створення зони-буккросингу в центрі, тож Тетяна Костянтинівна підтримала даний захід та подарувала для поличок буккросингу збірки своєї поезії.
Крім цього, з особистого літературного фонду, Тетяна Касьян передала для зони-буккросингу більше 120 цікавих книг, які поповнять запас обмінної літератури.
Подаровані книги вже розташувалися на буккросинг-полицях сервісного центру МВС 7141.
Працівники сервісного центру щиро вдячні Тетяні Касьян за активну громадську позицію та надану можливість читати сучасні видання усім охочим та ще й цілком безкоштовно.
Звертаємося також до всіх бажаючих долучитися до формування інтелектуальної складової нашого державного сервісу, що наповнює його благородним змістом.
Детальніше про проект можна ознайомитися на сайті РСЦ МВС в Черкаській області http://chk.hsc.gov.ua/bukkrosing-2/ та сайті ГСЦ МВС http://hsc.gov.ua/poslugi/bukkrosing/.