A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Місцеві громади Монастирища та Жашкова гідно оцінили роботу пересувного мобільного сервісного центру МВС та повторно запросили його працівників до себе, щоб отримати якісний швидкий та доступний державний сервіс


17 Липня 2017

Головним завданням роботи мобільних сервісних центрів МВС в Україні – зробити державний сервіс доступним в усіх найвіддаленіших куточках нашої держави. Щоб кожен громадянин, який потребує послуг від сервісного центру МВС, міг отримати їх якісно, доступно та швидко. Саме для цього, протягом останніх кількох місяців, дорогами нашої області і курсує спеціальний мікроавтобус Renault Master, оснащений новим обладнанням, з допомогою якого фахівці центру надають населенню найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС, а саме: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.
Жителі Монастирищенського та Жашківського районів вперше познайомилися з послугами пересувного сервісу МВС в перших числах червня цього року, і позитивно оцінивши його роботу та
відзначивши зручність, доцільність та необхідність такої послуги на місці, через свою міську владу повторно запросили працівників центру до себе, щоб отримати якісний швидкий та доступний державний сервіс.
Як і в попередній візит, охочих отримати послуги з реєстрації і перереєстрації транспортних засобів та заміни посвідчень водія вистачало. Протягом першого дня фахівці сервісного центру в місті Монастирище надали громадянам 28 послуг, а наступного дня в місті Жашків більше 20 послуг з реєстрації та перереєстрації ТЗ. Крім того, усім охочим було надано консультації та роз’яснення з питань роботи сервісних центрів МВС та тих конкретних запитань, які цікавили громадян.
Більш розлогу інформацію про роботу мобільного сервісного центру МВС в Черкаській області можна знайти на сайті http://chk.hsc.gov.ua/ в розділі «мобільні сервісні центри».
Нагадаємо, щоб замовити мобільний СЦ МВС у свій населений пункт, громадяни мають подати заявки до свого органу місцевого самоврядування, після отримання таких заявок, місцева влада направляє відповідний запит до Регіонального сервісного центру МВС.