A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісному центрі МВС міста Умань виявили автомобіль вінничанина з перебитим номером двигуна


10 Липня 2017

5 липня до Територіального сервісного центру МВС 7142 РСЦ МВС в Черкаській області звернувся житель села Заболотне Крижопільського району Вінницької області щодо зняття з обліку автомобіля ВАЗ 2105, яким він розпоряджається згідно довіреності.
Однак, в даній операції чоловіку було відмовлено. Під час спільного огляду автомобіля фахівцями сервісного центру та судовим експертом МВС виявлено, що номер двигуна ВАЗу змінено кустарним шляхом.

За даним фактом на місце події було викликано працівників поліції Уманського ВП ГУНП в Черкаській області, які для подальшого розгляду справи доставили транспортний засіб до відділення поліції.

Шановні громадяни, просимо Вас перед купівлею транспортних засобів звертатися до працівників ТСЦ МВС для перевірки автівки за Єдиним державним реєстром МВС та автоматизованою базою даних про розшукувані транспортні засоби, а також до фахівців експертної служби МВС для огляду транспортного засобу, з метою звірення ідентифікаційних номерів та їх складових частин з номерами, зазначеними в реєстраційних документах.