A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

При проведенні обов`язкового технічного контролю ТЗ – відеофіксація обов`язкова!


27 Червня 2017

26 червня працівники сектору технічного контролю та перевезення небезпечних вантажів, Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, підготували та провели практичні заняття з відповідальними особами ТСЦ з питань обов’язкового технічного контролю транспортних засобів, який проводиться суб’єктами господарювання.
Зокрема, працівникам ТСЦ були доведені законодавчі зміни, яких потрібно дотримуватись при проведенні технічного огляду транспортних засобів, що задіяні в перевезенні пасажирів та небезпечних вантажів.
Серед нововведень — фотофіксація обов’язкового технічного контролю, оновлений бланк протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу із збільшеним обсягом інформації про результати ОТК, які вносяться до Єдиного державного реєстру МВС (НАІС ОТК). При цьому, фіксуються показники одометра, вантажність (для транспортних засобів категорії N, O), характеристики гальмових систем, зазначається, чи експлуатується автомобіль як таксі, чи використовується для перевезення небезпечних вантажів.

На нараді також йшлося про відповідальність за порушення правил ОТК, порядок визнання недійсними неякісних протоколів, адже фахівці РСЦ здійснюють постійний контроль за інформацією, внесеною суб’єктами господарювання в базу даних.
Моніторинг обов’язкового технічного контролю транспортних засобів здійснюватимуть спеціалісти і в територіальних сервісних центрах МВС.