A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Мобільний сервісний центр МВС надавав послуги жителям Монастирища та Жашкова


06 Червня 2017

Місто Монастирище та місто Жашків стали наступними населеними пунктами Черкащини, де громадян обслугував мобільний сервісний центр МВС.
В перші дні червня жителі цих двох районів швидко та зручно могли замінити свої посвідчення водія старого зразка на нові, зареєструвати чи перереєструвати транспортні засоби та замовити довідку про несудимість.
Цю можливість вони отримали завдяки пересувному мобільному сервісному центру МВС, який завітав до них на запрошення місцевої влади. В іншому випадку громадянам би довелося долати більше 70 кілометрів до стаціонарного сервісного центру який працює в місті Умань.
За час функціонування мобільного сервісу у вищезазначених населених пунктах було перереєстровано 19 транспортних засобів, отримано 6 запитів на отримання довідок про несудимість та проведено заміну 6 посвідчень водія. Окрім цього, більше 30 відвідувачам було надано кваліфіковані консультації стосовно роботи сервісних центрів МВС.
Послуги мобільних сервісних центрів МВС з кожним виїздом стають все затребуванішими. Ними може скористатися кожен. Про порядок поданная запитів на обслуговування мобільним сервісним центром МВС можна дізнатися на нашому сайті http://chk.hsc.gov.ua/ в розділі «Мобільні СЦ».
Нагадаємо, щоб замовити мобільний СЦ МВС у свій населений пункт, громадяни мають подати заявки до органу місцевого самоврядування, після отримання таких заявок, місцева влада подає запит до Регіонального сервісного центру МВС.
Мобільний сервісний центр МВС надає громадянам найбільш затребувані послуги: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.