A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

В сервісному центрі МВС міста Звенигородка виявили автомобіль Mazda Xedos з перебитим номером кузова!


31 Травня 2017

В останній день травня в територіальний сервісний центр МВС 7143 міста Звенигородка звернувся 33-річний житель Ватутіного, з приводу зняття з обліку придбаного ним автомобіля. Чоловік отримав право розпоряджатися «Mazda Xedos» на підставі доручення, але вирішив зняти автомобіль з обліку.
Під час проведення експертного огляду співробітниками сервісного центру МВС разом з працівниками експертної служби було виявлено підробку ідентифікаційного номера кузова. Кілька цифр було змінено та нанесено не в заводських умовах.
Про даний факт було повідомлено працівників Звениго-родського відділу поліції ГУ НП в Черкаській області. Автомобіль та складені матеріали передано до поліції для проведення по-дальшої перевірки.
Шановні громадяни! Будьте пильними при купівлі автомобіля.
Працівники Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області вкотре нагадують: експертне дослідження транспортного засобу та реєстраційних документів на транспортний засіб (інших документів, які є підставою для реєстрації транспортного засобу) проводиться за відповідною заявою власника та за його бажанням, з метою визначення достовірності ідентифікаційних номерів транспортного засобу та реєстраційних документів. Тому при покупці автомобіля слід завжди звертатися по роз`яснення та допомогу до експертів, які працюють при територіальних сервісних центрах МВС.