A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

На прохання громади мобільний сервісний центр МВС знову працював у місті Кам`янка!


25 Травня 2017

Головною метою роботи мобільних сервісних центрів МВС в Україні – зробити державний сервіс доступним в усіх куточках нашої держави. Щоб кожен громадянин, який потребує послуг від сервісного центру МВС, міг отримати їх якісно, доступно та швидко. Саме для цього, протягом останніх двох місяців дорога-ми України і курсують спеціальні мікроавтобуси Renault Master, оснащені новим обладнанням, з допомогою якого фахівці надають населенню найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна по-свідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.
Працює такий пересувний центр і у нашій області. Його послугами вже встигли скористатися жителі Кам`янщини, Чигиринщини та Канівщини, загалом більше восьмидесяти осіб. Оцінивши зручність та комфорт роботи МСЦ, жителі Кам`янського району знову подали до місцевої влади більше двадцяти заявок і цим самим повторно оформили замовлення для роботи мобільного сервісу в себе в місті.
Сьогодні, як і минулого разу, клієнтів біля пересувного буса вистачало. На 15 годину було здійснено 13 операцій з реєстрації і перереєстрації транспортних засобів та 3 з заміни посвідчень водія. Крім того, усім охочим було надано консультації та роз’яснення з питань роботи сервісних центрів МВС та тих кон-кретних запитань які цікавили громадян.
Всі, хто отримав послуги в МСЦ та відповіді на свої запитання, були задоволені та вдячні працівникам виїздного сервісу.