A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Жителі канівщини оцінили роботу пересувного мобільного сервісного центру МВС та отримали якісний державний сервіс


18 Травня 2017

Сьогодні, 18 травня, мешканці Канева та Канівського району мали унікальну можливість скористатися послугами нового якісного державного сервісу.
Канів став третім районним центром на Черкащині, де за зверненням органів місцевого самоврядування до Регіонального сервісного центру МВС, працював пересувний мобільний комплекс. Робоча група адміністраторів сервісного центру МВС надавала послуги жителям Канівщини з заміни посвідчення водія, реєстрації транспортних засобів, видачі довідки про відсутність чи наявність судимості та видачі міжнародного посвідчення водія.
Переваги унікального пересувного сервісу вже відчули мешканці Кам’янки та Чигирина, громадянам цих населених пунктів не довелося їхати за 70-80 км до стаціонарного сервісного центру МВС Черкас. Відтак, вони зекономили час на дорогу і гроші на проїзд. Окрім цього, швидкість надання послуг у МСЦ має одні з найоперативніших показників у державному сервісі. Зокрема, видача посвідчення водія триває 15-20 хвилин, перереєстрація ТЗ до 1,5 години.
Протягом дня в Каневі було проведено перереєстрацію 18 транспортних засобів, замінено 4 посвідчення водія, а також надано більше 30 консультацій.
Подальший графік курсування, часи прийому мобільного сервісного центру МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області http://chk.hsc.gov.ua/ в розділі «Мобільні СЦ», а в розділі «Послуги» можна попередньо ознайомитися з переліком документів які необхідні для отримання будь-якої послуги.
Нагадаємо, що виїзди МСЦ здійснюються на запит від органів місцевого самоврядування, які формуються по мірі надходження заяв від мешканців населених пунктів Черкащини. Наступний, повторний виїзд мобільного сервісу відбудеться 25 травня до міста Кам’янки, де місцева громада вже сформувала список з 30 бажаючих отримати державний сервіс.