A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники сервісних центрів МВС Черкащини долучилися до святкування Дня вишиванки


18 Травня 2017

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначається День вишиванки. Це всеукраїнське свято покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу.
Більше 10 років тому цей захід започатковувався як звичайний флешмоб, а сьогодні — це культурна подія міжнародного рівня.
У цей день більшість українців вдягають вишиванки та вирушають у своїх справах: хто на роботу, у школу чи на державну службу. Підтримали таку традицію і працівники сервісних центрів МВС Черкаської області, які прикрасили звичайний робочий день своїм яскравим виглядом, вдягнувши вишиті сорочки та блузи.
Співробітники в вишиванках мали вишуканий та елегантний вигляд і всі були одностайні в тому, що вишиванка – це така річ, яка об’єднує весь український народ, та водночас вирізняє нас в усьому світі.
«Я вважаю, що подібні заходи дуже потрібні, адже таким чином ми не забуваємо про своїх предків та багаторічні традиції. Крім того, подібні заходи піднімають дух патріотизму та підкреслюють важливість любові до рідного краю» – прокоментував дану подію в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко.
Учасники акції відзначили, що окрім патріотичної складової – одягати вишиванку – це бути гордими з того, що ми – українці – нація з багатою історією та глибоким корінням.