A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Черкаський мобільний сервісний центр МВС обслуговував нащадків славного козацтва


13 Травня 2017

Чигиринщина стала другим регіоном Черкаської області, де мобільний сервісний центр МВС надав послуги громадянам з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, заміни посвідчення водія, видачі міжнародного посвідчення водія, а також приймав запити від громадян на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.
Вже з 10-ї ранку перші місцеві жителі отримали якісний державний сервіс не виїжджаючи за межі свого міста.
Нагадаємо, що найближчий стаціонарний сервісний центр МВС знаходиться за 63 кілометри від Чигирина, у місті Черкаси.
Загалом, в результаті виїзду мобільного сервісного центру громадяни отримали в своєму населеному пункті 14 послуг. Додатково за консультаціями до адміністраторів центру звернулося більше десятка зацікавлених.
Як і в перший виїзд в мобільному сервісному центрі, громадян за допомогою сучасного обладнання обслуговували два адміністратори і експерт, який оглядав та проводив експертизу транспортних засобів.
Нагадаємо, що працює мобільний сервісний центр МВС на запит від місцевих органів виконавчої влади. Тож всі охочі, які бажають отримати послуги у МСЦ мають заповнити відповідну заявку у місцевих органах влади.
Необхідну інформацію про потрібні документи, графік роботи МСЦ МВС та інтерактивну карту маршрутів громадяни з легкістю знайдуть на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua та на сайті Черкаського регіонального сервісного центру МВС http://chk.hsc.gov.ua/ у розділі «Мобільні СЦ».
Наступним містом яке прийматиме пересувний мобільний сервісний центр, буде місто Канів.