A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Жителі Кам`янки першими оцінили роботу мобільного сервісного центру МВС в Черкаській області


04 Травня 2017

Сьогодні, 4 травня, дорогами Черкащини у свій перший рейс вирушив мобільний сервісний центр МВС. Це сучасний, пересувний сервіс (на базі нового комфортного мікроавтобуса Renault Master), який оснащений новим обладнанням, за допомогою якого фахівці надають населенню найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.
Мобільні сервісні центри МВС створені з метою забезпечення комфорту громадянам, які проживають у віддалених населених пунктах області під час отримання державних послуг, адже дають можливість зекономити час та кошти, витрачені на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.
Першим віддаленим від обласного центру містом, який відвідав мобільний сервіс, стала Кам’янка. Жителям цього районного центру не довелося долати 70 км до стаціонарного сервісного центру МВС, вони отримали необхідні послуги у себе в місті.
Першим, хто скористався послугами пересувного центру МВС, став 63-річний житель міста Кам`янка Микола Маліцький, який, користуючись нагодою, замінив своє посвідчення водія старого зразка на нове та провів реєстрацію мопеда «Honda Dio».
Залишився задоволеним наданим сервісом і житель села Юрчихи 58-річний Микола Снігур, який першим перереєстрував свій автомобіль «Dacia Logan».
Загалом, в перший день роботи мобільного сервісного центру, мешканцям Кам`янського району було надано 9 послуг із заміни посвідчення водія, 25 реєстраційних операцій з транспортом та прийнято одну заяву на видачу довідки про наявність чи відсутність судимості.
Ознайомилися з роботою пересувного сервісного центру МВС і перший заступник голови Кам`янської районної державної адміністрації Богдан Солошенко та Кам`янський міський голова Володимир Тірон.
Керівники регіону обговорили з в.о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимиром Андрущенком питання стосовно подальшої роботи МСЦ МВС на Кам`янщині.
«За допомогою нашого мобільного центру громадяни зможуть отримати необхідні послуги, не витрачаючи зайвий час на дорогу до найближчого стаціонарного центру. І ми готові завітати до кожного населеного пункту після отримання відповідного запиту від місцевої влади, — прокоментував роботу мобільного СЦ керівник Регіонального сервісного центру МВС у Черкаській області Володимир Андрущенко. — Для того, аби мобільний сервісний центр завітав і до вашого міста чи села, необхідно звернутися з листом чи заявою до органів місцевого самоврядування.
Про узгоджені дату, місце розташування та графік роботи буде повідомлено на сайті Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області http://chk.hsc.gov.ua/ та через місцеві засоби масової інформації».
Громадяни, які вже встигли скористатися послугами мобільного сервісного центру РСЦ МВС в Черкаській області залишились задоволені та відзначають, що сервісні центри дійсно стали ближче до кожного мешканця Черкащини.