A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Від Сходу до Заходу: мобільні сервісні центри МВС розпочали надавати послуги громадянам


09 Квітня 2017

Мобільні сервісні центри МВС, що були презентовані в Україні наприкінці березня, вже виїхали на обслуговування громадян у маленькі містечка та селища.

Перші мобільні сервісні центри МВС вже зробили свої виїзди до старовинного Нетішина на Хмельниччині, Кам’янки-Бузької на Львівщині та в місто Козятин що в Вінницькій області. Мешканцям цих міст у разі необхідності прийшлось би подолати понад 40 км до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.

Вже найближчими днями мобільні сервісні центри почнуть курсувати на Закарпатті та Донеччині. А згодом цей сервіс три дні на тиждень буде доступний по всій території країни.

Не винятком є і наша область. Жителі віддалених населених пунктів Канівщини, Чигиринщини, Монастирищенського, Кам’янського та Жашківського районів зможуть через свої органи виконавчої влади замовити доступний державний сервіс та отримати його безпосередньо на місцях.

Пересувні сервісні центри, оснащені сучасним обладнанням,  виїжджатимуть за графіком у віддалені населені пункти України та надаватимуть громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей.

 «Це унікальний приклад, коли державні послуги рухаються назустріч громадянам, а не навпаки. В середньому центр зможе на кожному виїзді надавати до 25 послуг. Усі центри працюватимуть на запит від місцевих органів виконавчої влади, а заявку для роботи можна подати до Регіонального сервісного центру МВС в області. І я дуже сподіваюсь на підтримку регіонів місцевою владою. Перші кроки до співпраці у цьому напрямку вже успішно зроблені», – зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

Обслуговують громадян два адміністратори та фахівець експертної служби.

Графік курсування, часи прийому мобільних сервісних центрів МВС та інтерактивну карту маршрутів можна переглянути на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ».

Інформацію про порядок отримання послуг можна також знайти на сайті hsc.gov.ua, отримати консультацію – за номером (044) 290-18-99, або на офіційній Фейсбук-сторінці Головного сервісного центру МВС.