A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Черкащину завойовують електромобілі


29 Березня 2017

Розвиток сучасних технологій незворотний процес нашого насиченого бурхливого життя. Незворотний він і для автомобілебудівної галузі.

Завдяки розвитку автомобільної промисловості персональний автомобіль уже давно перестав бути предметом розкоші і став звичайним засобом пересування. В наслідок цього жителі всіх сучасних мегаполісів потерпають від забруднення повітря, що спричинене вихлопами автомобілів, які давно заполонили вулиці цих міст.

Однак, якби в цих заторах стояли електричні авто, то проходячий мимо пішохід ніколи не відчув би запаху вихлопних газів.

Переваги електроавтомобілів перед автомобілями із звичайними двигунами внутрішнього згорання очевидні: нижчі витрати на експлуатацію (не потрібна дорога коробка передач, мастила, заміна фільтрів і т.п.), простота конструкції і управління, висока надійність та довговічність, практично безшумна робота (чого не скажеш про авто із ДВЗ) і, що найголовніше, – ніяких шкідливих вихлопів.

Враховуючи цей факт більшість автомобілістів давно зрозуміли, що сучасні автомобілі із двигуном внутрішнього згоряння якнайшвидше потрібно замінити чимось екологічно чистішим. І найкращим варіантом такої заміни є електроавтомобілі. Розуміють таке осучаснення і наші земляки.

Так, з початку року сервісними центрами МВС Черкаської області зареєстровано 11 автомобілів «нового покоління». Це транспортні засоби з електричними двигунами. Загалом же, дорогами нашої області пересувається вже 35 таких автівок.

Окрім електромобілів мешканці області купують і так звані «автомобілі-гібриди», 21 такий транспортний засіб уже зареєстровано Черкащанами в сервісних центрах області.