A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Голова обласної Ради Олександр Вельбівець ознайомився з роботою нещодавно відкритого нового сервісного центру МВС


15 Березня 2017

13 березня 2017 року голова обласної ради Олександр Вельбівець ознайомився з роботою нещодавно відкритого у місті Черкаси нового сервісного центру МВС, що замінив колишній МРЕВ.

Реконструкція приміщення і облаштування нового сервісного центру стали можливими завдяки співфінансуванню робіт із державного, обласного та міського бюджетів. Разом на ремонтні роботи і оснащення центру було витрачено близько 7 млн грн.

В. о. директора Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області Володимир Андрущенко, ознайомив голову обласної ради з усіма відділами роботи нового центру та повідомив, що це вже 15 сервісний центр МВС нового зразка, який запрацював в Україні. В таких центрах відвідувачів обслуговують за принципом «єдиного вікна», де запроваджена найсучасніша система інформаційних технологій і комунікативного обладнання, працюють електронна черга та електронна книга відгуків, в якій клієнти на спеціальних планшетах можуть залишити відгуки та побажання щодо якості їх обслуговування.

В сервісному центрі кожен бажаючий може швидко замінити чи отримати посвідчення водія, зареєструвати чи перереєструвати своє авто, отримати екзаменаційні послуги тощо. Серед нових послуг, що надають центри МВС – видача довідки про відсутність судимості та видача міжнародних посвідчень водія.

За день працівники центру обслуговують близько двохсот осіб.

Однак, роботи із облаштування сервісного центру МВС ще не завершені – на черзі будівництво автодрому, на якому будуть складати практичні іспити майбутні водії.

Як відзначив Олександр Вельбівець, приміщення нового сервісного центру зручне і зрозуміле для клієнтів, адже оснащене новітньою системою обслуговування і забезпечене сучасною технікою. Крім усього, тут передбачені зручності для людей із особливими потребами: є кнопка виклику адміністратора, пандуси та зручні місця для отримання послуг, а для відвідувачів із дітьми – облаштовано ігровий куточок.