A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Житель Золотоноші не зумів зареєструвати свій ВАЗ з перебитим номером кузова


01 Березня 2017

До Територіального сервісного центру МВС №7145, що в місті Золотоноша, звернувся місцевий житель з заявою про перереєстрацію, за дорученням, на своє ім`я автомобіля марки ВАЗ-2109.

В ході проведення даної операції, працівники ТСЦ 7145, спільно з фахівцями експертної служби МВС, виявили, що передня права опора пружини з маркувальним май-данчиком вварена не в заводських умовах. Дублююча табличка відсутня, а номер двигуна знищено.

Слідчо-оперативна група Золотоніського відділу поліції, яка прибула за викликом, задокументувала даний факт. Автомобіль та документи на нього вилучено. Відомості про дану подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Шановні автовласники! Працівники сервісних центрів МВС, звертаються до всіх, хто вирішив придбати автомобіль! Будьте пильними і обачними! Звертайтеся за консультацією до експертів науково-дослідного криміналістичного центру МВС, які працюють при кожному територіальному сервісному ценрі МВС. Вони перевірять на достовірність ідентифікаційні номери вузлів, агрегатів та реєстраційних документів вашого майбутнього транспортного засобу.