A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

З країни, в якій найменший рівень корупції та в якій живуть найщасливіші люди, Тетяна повернулася додому, щоб змінювати на краще життя в рідній Україні!


22 Лютого 2017

Тетяна Килимиста працює співробітником фронт-офісу в сервісному центрі МВС 7141, що в місті Черкаси. А приїхала вона сюди задля цього з Данії, країни, яка вважається «кращою в світі з екологічної політики», «найсприятливішою країною для ведення бізнесу», «країною в якій найменший рівень корупції» та «країною, в якій найбільший рівень щастя, і в якій живуть найщасливіші люди».

— Я приїхала на роботу в сервісний центр МВС Черкас з Данії.

Поки була за кордоном, слідкувала за тим, що відбувається в Україні. Побачила у стрічці соцмережі, що проводиться набір стажерів у сервісні центри МВС України.

Знала, що можливо повертатимуся додому, тому цікавилася різною інформацією. Тож відправила анкету на стажування. Щоправда, коли розпочалася програма стажування, приїхати не вдалося. Однак, це мене не зупинило. Самостійно вивчила всі необхідні матеріали, законодавство та постанови, приїхала й успішно склала тести.

За фахом я вчитель фізики, інформатики та астрономії. У Данії працювала в теплиці – доглядала за квітами. Тож сфера обслуговування для мене близька.

Рекомендую людям йти працювати у державні структури. Процес змін відбувається, хоч і поступово. Ну, і мені здається, що українським державним установам потрібні молоді та активні люди, які прагнуть змінювати на краще своє життя та життя суспільства.

Згодні?