A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За втраченим техпаспортом на BMW X5, чоловік втратив і саму автівку


14 Лютого 2017

До працівників Територіального сервісного центру МВС 7141 міста Черкас звернувся киянин Віталій Ш., з приводу виготовлення дублікату свідоцтва про реєстрацію на його транспортний засіб марки BMW X5. В ході проведення процедури відновлення документа, фахівцями сервісного центру було встановлено, що в наявних реєстрах МВС інформація про реєстрацію вказаного автомобіля відсутня, а дані про автівку внесені до Національної бази не санкціоновано. Не відповідали заявленим і номерні знаки на BMW.

На місце події було викликано правоохоронців, однак власник елітного позашляховика запідозривши неладне втік, залишивши в працівників ТСЦ свій паспорт та інші особисті документи. Тож встановленням його місця перебування тепер займається поліція.

Шановні автолюбителі! Регіональний сервісний центр МВС в Черкаській області вкотре радить: перед тим, як купити транспортний засіб, не зайвим буде надати його фахівцям для проведення експертного дослідження. Детальної перевірки потребують і документи на автівку.