A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У Івано-Франківській та Херсонській областях оголошено набір на стажування в сервісні центри МВС


04 Лютого 2017

Головний сервісний центр МВС України продовжує програму стажувань у сервісних центрах.

З  2 лютого у Івано-Франківській та 3 лютого у Херсонській областях оголошено набір на стажування в сервісних центрах МВС.

 Мета програми стажування – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу* найкращих стажерів – молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні. Під час програми стажування учасники отримають знання, потрібні для роботи у фронт-офісі сервісних центрів МВС.

Посадові обов’язки передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше. Ознайомитись із переліком послуг сервісних центрів МВС можна на сайті Головного сервісного центру МВС www.hsc.gov.ua у розділі Послуги.  Серед основних напрямів теоретичної підготовки: вивчення основ діяльності сервісних центрів МВС, основ ефективної комунікації, професійної етики та протидії корупції.

Стажування проводиться на посади співробітників фронт-офісів сервісних центрів МВС, які прирівнюються до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн.

Вимоги до кандидатів:

    громадянство України;

    вік від 18 років;

    закінчена вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра, магістра (спеціаліста);

    відсутність судимостей;

    досвід роботи у сфері послуг схвалюється, але не є обов’язковим.

Відбір кандидатів складається з двох етапів:

    прийом та розгляд анкет;

    проведення інтерв’ю.

Для участі у конкурсі необхідно заповнити онлайн-анкету на сайті Головного сервісного центру МВС.

Прийом анкет відбуватиметься до 13 лютого в місті Івано-Франківськ та до 15 лютого в місті Херсон.

Детальна інформація про Програму стажування за посиланням:

Стажування

Додаткові запитання: konkurs.sc.ivf@gmail.com

* під «прийняти на роботу» мається на увазі працевлаштування після успішного проходження конкурсу на заміщення вакантних посад, який буде оголошено регіональним сервісним центром МВС.