A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Три ВАЗи з кримінальним минулим виявили в сервісних центрах МВС Черкащини за минулий тиждень


27 Грудня 2016

Тиждень що минув, виявився багатим на підробки в сервісних центрах МВС Черкаської області. Лише за кілька днів виявлено три «ВАЗівські» автівки, номерні агрегати яких мали кримінальне минуле.

Перша неприємна історія сталася 17 грудня під час спроби зняти з обліку автомобіль ВАЗ-21213 2005 року випуску. Вказаною автівкою житель Драбівського району керував за дорученням майже рік. Однак, коли вирішив її перереєструвати, фахівці територіального сервісного центру МВС 7145, що в місті Золотоноша, виявили, що номер кузова «Ниви» вварений не в заводських умовах.

Цього ж дня до ТСЦ 7142, що в  Умані, звернувся 45-річний автовласник із села Старі Бабани, щоб перереєструвати ВАЗ-2108 1987 року випуску, яким він також керував за дорученням. Під час експертного огляду у старенькій автівці було виявлено, що номер двигуна також нанесений не в умовах заводу-виробника.

Не поталанило минулого тижня і жителю Сміли, який звернувся за послугою до сервісного центру МВС 7141, що в Черкасах. Під час спільного огляду автомобіля ВАЗ 2103, працівники ТСЦ та експерти НДЕКЦ виявили, що номерний майданчик кузова «трійки» вварено кустарно.

Наразі матеріали всіх трьох справ розглядаються правоохоронцями.

Нагадаємо, щоб вберегти себе від купівлі автівки із перебитими номерами кузова чи двигуна, варто звернутися до будь-якого сервісного центру МВС для оформлення договору купівлі-продажу та перереєстрації авто у присутності продавця та покупця. Договір купівлі-продажу укладається безкоштовно, заповнюється адміністратором у електронній формі. Крім цього, обов’язковим кроком при перереєстрації ТЗ є експертний огляд автомобіля, метою якого і є звірка ідентифікаційних номерів та перевірка реєстраційних документів.