A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Понад 30 тисяч громадян отримали послуги у нових сервісних центрах МВС


23 Грудня 2016

За останніх декілька місяців в Україні відкрилися вже 11 нових сервісних центрів МВС замість бувших МРЕВ які працювали по всій країні.
В них можна швидко, надійно та комфортно зареєструвати та перереєструвати транспортні засоби, оформити договір купівлі-продажу, отримати або обміняти посвідчення водія і інші послуги які надають сервісні центри МВС.
В таких центрах, зокрема, вже отримали послуги понад 30 тисяч громадян з реєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчень водія.
Наприкінці грудня 2016 року відкриється ще один новий сервісний центр МВС у місті Рівне, а до кінця червня 2017 року нові центри з’являться в усіх областях країни.
Сервісні центри МВС ставлять за мету не лише надавати швидко та зручно послуги, але і намагаються поширювати культуру надання державних послуг по всій країні. Тут вважають і переконують громадян, що державному сервісу можна довіряти.
Громадян оперативно консультують за спеціальними телефонами які працюють в сервісних центрах, або телефоном Головного сервісного центру (044) 290-18-99, чи на офіційній сторінці Facebook ГЦС МВС.