A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Ще 5 нових сервісних центрів МВС відкриються до кінця цього року


08 Грудня 2016

У рамках реформи сервісних центрів МВС (колишніх МРЕВ) продовжується відкриття нових сервісних центрів МВС.  Вони в першу чергу відрізняються  якістю надання послуг — підготовлені кадри надають громадянам зручно та швидко послуги з реєстрації, перереєстрації та зняття з обліку транспортних засобів, послуг з видачі та заміни посвідчення водія та інші послуги сервісних центрів МВС.

Заміна посвідчення водія здійснюється  за 30 хвилин, а реєстрація авто від 2 до 3 годин.

«Нові сервісні центри МВС — це відкриті офіси з сучасними технологіями. Тут працює електронна черга, ведеться моніторинг роботи працівників – ви можете лишити свій персональний відгук на спеціальному планшеті. Також встановлені камери відеоспостереження. В Україні вже відкрито 6 нових сервісних центрів МВС, а до кінця року з’являться ще 5 нових: у Вінницькій, Харківській, Донецькій, Запорізькій та Чернігівській областях», — зазначив керівник Головного сервісного центру МВС Владислав Криклій.

У Вінниці сервісний центр МВС відкривається вже сьогодні, 8 грудня, 13 грудня — у Запоріжжі, 16 грудня — у смт. Песочин Харківської області, 20 грудня — у місті Бахмут Донецької області та 22 грудня у місті Прилуки Чернігівської області.

Сервісні центри МВС акцентують увагу громадян на можливості скористатися відкритими каналами комунікацій і проконсультуватися перед отриманням послуг: прочитати доступно викладену інформацію на сайті hsc.gov.ua, подивитись відео-інструкції щодо отримання послуг, дізнатися за телефоном (044) 290-18-99 або запитати на офіційні сторінці Facebook Головного сервісного центру МВС.

До червня 2017 року заплановано відкриття нових сервісних центрів МВС в усіх областях України.