A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Працівники ТСЦ виявили два автомобілі з підробленими номерами двигунів за два дні


06 Грудня 2016

Працівники Територіального сервісного центру МВС № 7145, що в місті Золотоноша, під час перереєстрації жителем районного центру автомобіля ВАЗ-2104 встановили, що номер двигуна автівки нанесено не в умовах заводу-виробника. Схожий факт виявили і фахівці сервісного центру МВС 7142, що в місті Умань, під час огляду автомобіля Opel Vectra. Його для перереєстрації надав 29-річний житель міста Кропивницького. Під час спільного огляду з експертами НДКЦ було встановлено, що номер двигуна Опеля, також знищений механічним способом.

Для засвідчення правопорушення, передбаченого статтею 290 Кримінального кодексу України, працівники ТСЦ в обох випадках викликали оперативну групу міського відділу поліції.

Нагадаємо,  що транспортні засоби, як джерела підвищеної небезпеки та предмети, що становлять велику матеріальну цінність, піддаються ідентифікації. Номер шасі або кузова вказується в свідоцтві про реєстрацію транспортного засобу. Це сприяє, зокрема, встановленню транспортного засобу, який став знаряддям або предметом злочину.

Тож, не забувайте, що знищення, підробка або заміна ідентифікаційного номера, номерів двигуна, шасі або кузова, заміна без дозволу відповідних частин номерної панелі, з ідентифікаційним номером транспортного засобу, карається штрафом від ста п’ятдесяти до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.