A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

7 порад від сервісних центрів МВС Черкащини!


23 Листопада 2016

Як зареєструвати автівку чи отримати посвідчення водія? Яку автошколу вибрати для навчання? Як отримати індивідуальні номерні знаки?
З цими питаннями більшості громадян час від часу доводиться зіштовхуватися в житті.
І щоб вказані послуги були простими та доступними, сервісні центри МВС проводять трансформацію державного сервісу, де найважливішим є — орієнтація на клієнта під час надання послуг та розширення комунікацій з громадянами.

Серед основних послуг сервісних центрів МВС — видача та заміна посвідчення водія, реєстрація, перереєстрація та зняття з обліку транспортних засобів, зберігання та замовлення індивідуальних номерних знаків та інші послуги сервісних центрів МВС.

Фахівці сервісних центрів переконані, що громадяни мають бути поінформовані щодо отримання послуг через усі можливі канали комунікації. Адже часто саме відсутність необхідної інформації і призводила до надання неякісного сервісу та корупції.

Для інформування та консультування громадян працюють сайти http://chk.hsc.gov.ua/, http://hsc.gov.ua/
фейсбук-сторінки:https://www.facebook.com/RSC7140,
https://www.facebook.com/hsc.gov.ua/
телефони: (0472) 65-45-54 — Регіональний сервісний центрМВС в Черкаській області та (044) 290-19-88 — Головний сервісний центр МВС, переглянути відео-інструкції щодо отримання послуг можна також і на youtube-каналі сервісних центрів МВС.

Якщо Ви стали свідком корупційних дій, можна також написати на пошту info@hsc.gov.ua або зателефонувати на 102, чим особисто допомогти реформі.