A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

16 найуспішніших стажерів отримали сертифікати про участь у Програмі стажування


17 Листопада 2016

Стажери сервісних центрів МВС в Черкаській області завершили навчання та отримали сертифікати.

Протягом останніх п`яти тижнів стажери Територіальних сервісних центрів МВС Черкаської області проходили інтенсивний курс теоретичних та практичних занять по програмі «Стажування та розвиток кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України».

По завершенні навчання молоді люди склали підсумковий тест та отримали сертифікати про участь у «Програмі стажування».

Тепер випускники можуть готуватися до співбесіди на заміщення вакантних посад у сервісних центрах МВС, який пройде з 28 по 30 листопада та взяти у ньому участь на рівних з теперішніми працівниками.

«Сьогодні, 16 наших найуспішніших випускників успішно склали останній іспит по програмі та отримали сертифікати. Цей інтенсивний курс навчання було створено для того, щоб відібрати, навчити та в майбутньому, у разі успішного проходження співбесіди, прийняти на роботу найкращих стажерів – молодих і талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію та готові починати з себе зміни в країні», – прокоментував подію заступник директора РСЦ МВС в Черкаській області, Леонід Надгребельний.

Нагадаємо, що програма стажування у сервісних центрах МВС в Черкаській  області стартувала на початку вересня цього року. Після кількох етапів прийому заявок та співбесід з кандидатами, найкращих було запрошено стати стажерами сервісних центрів МВС. Впродовж тижня вони вчили теоретичну частину роботи сервісних центрів МВС, а потім п`ять неділь застосовували здобуті знання на практиці. Стажування проводилося на посаду адміністратора. Посадові обов’язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше.