A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Правоохоронці та громадськість – проблемні питання у співпраці та шляхи їх вирішення


10 Листопада 2016

Сьогодні, 10 листопада, в Черкасах, в приміщенні головного Управління національної поліції в Черкаській області було організовано «круглий стіл» між керівництвом ГУНП та громадськими організаціями Черкащини.

Основним питанням яке було винесено на обговорення, стало поглиблення співпраці правоохоронців з громадськістю та вироблення ефективних механізмів взаємодії сторін для вирішення спільних проблемних питань.

Участь у «круглому столі» взяли: радник Міністра внутрішніх справ України, голова Громадської ради при МВС України Володимир Мартиненко, директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко, керівництво Головного управління Національної поліції України в Черкаській області, керівники обласних підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій, Регіонального сервісного центру МВС, Державної міграційної служби, Державної прикордонної служби, Національної гвардії України та представники громадськості Черкаської області.

Виступаючи перед присутніми радник Міністра внутрішніх справ, голова Громадської ради при МВС Володимир Мартиненко, зокрема відзначив: «Нам необхідно так налагодити співпрацю, щоб представники громадськості мали постійний і прямий контакт з керівництвом МВС України та Національної поліції і могли у такий спосіб впливати на роботу правоохоронців, брати участь у реформуванні, надавати свої пропозиції, акумулювати та доносити інформацію про проблеми. Є багато механізмів для цього, і ми повинні обрати найкращі і впровадити їх в своїй роботі».