A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Розпочалася програма стажувань у сервісних центрах МВС Черкащини – 26 стажерів приступили до навчання


11 Жовтня 2016

З 10 жовтня протягом 5 тижнів учасники проекту «Програма стажування та розвиток кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України» будуть знайомитися з основними теоретичними та практичними аспектами роботи адміністраторів фронт-офісів сервісних центрів МВС.

Мета програми стажувань – відібрати, навчити та в майбутньому прийняти на роботу найкращих стажерів – талановитих чоловіків та жінок, які мають активну життєву позицію, прагнуть стати частиною реформи та надавати якісні послуги громадянам.

Загалом, для участі в програмі стажування, черкащанами було подано майже 750 онлайн-анкет, серед яких в процесі відбору залишилося 26 найвідповідальніших амбітних молодих людей, що прагнуть працювати та надавати якісні адміністративні послуги відвідувачам Територіальних сервісних центрів Черкащини.

Розпочалися теоретичні навчання на базі Черкаської автошколи ТСОУ, після тижня яких, стажери перейдуть до практичних занять, де на практиці зможуть засвоїти свої здобуті знання.

Після закінчення стажування кращі з кращих отримають сертифікати і будуть брати участь у конкурсі на заміщення вакантних посад адміністраторів Територіальних сервісних центрів МВС в Черкаській області.