A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

За п`ять днів стартує програма стажувань в сервісних центрах МВС Черкаської області


05 Жовтня 2016

З 10 жовтня 2016 року і протягом 5 тижнів для учасників проекту «Програма стажування та розвиток кадрового потенціалу сервісних центрів МВС України» будуть проведені тренінги за напрямками роботи сервісних центрів МВС. Під час занять стажерів ознайомлять з основними теоретичними та практичними аспектами роботи адміністраторів фронт-офісів сервісних центрів МВС, доведуть нормативно-правові акти, які регулюють діяльність сервісних центрів МВС.

Після тижня теоретичних занять, розпочнуться практичні. Для цього, учасники програми відвідають Територіальні сервісні центри області, щоб перейняти практичний досвід працівників ТСЦ на місцях.

Також, в рамках програми стажування для учасників буде проведено тренінги по боротьбі з корупцією, професійній етиці, ефективній комунікації та клієнтоорієнтованому сервісу, метою яких є комплексна підготовка клієнтоорієнтованих, комунікабельних та чесних майбутніх державних службовців – співробітників сервісних центрів МВС.

По закінченню програми стажування стажери отримають сертифікати і матимуть змогу взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад адміністраторів територіальних сервісних центрів МВС.