A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

У вересні в сервісних центрах МВС Черкащини виявили дев`ять автомобілів з перебитими номерами кузова


03 Жовтня 2016

Автовласники — остерігайтеся підробки.

Працівниками сервісних центрів МВС в Черкаській області разом з фахівцями експертної служби НДЕКЦ, лише протягом вересня було виявлено дев`ять транспортних засобів із зміненими номерами кузовів.
Серед виявлених автівок кримінальне походження мали Volkswagen Passat, ВАЗ 2114, Volkswagen Golf, AUDI 100, «Honda Civic», «Opel Ascona» та навіть мопед Honda в якому номер шасі нанесено не в умовах заводу виробника.

Тож, завдяки пильності та професійній майстерності працівників сервісних центрів області, люди, які збиралися придбати ці ав-томобілі, убереглися від негативних наслідків, адже такі автівки скоріше за все мають кримінальне минуле та підлягають вилу-ченню.

Всі ці транспортні засоби на час проведення слідчих дій передані на майданчик тимчасового зберігання ГУНП в Черкаській області.

Шановні автовласники! Працівники РСЦ МВС Черкащини вкотре звертаються до Вас з проханням, перед придбанням омріяного транспортного засобу звертатися за консультацією до фахівців ТСЦ та до фахівців експертної служби МВС для огляду автівки, з метою звірки ідентифікаційних номерів та їх складових частин з номерами зазначеними в реєстраційних документах.

Пам`ятайте, що експертний огляд ТЗ є обов`язковою частиною процедури реєстрації, перереєстрації та зняття транспортного засобу з обліку і проводиться безпосередньо в Територіальних сервісних центрах перед оформленням документів.