A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

Конкурсний відбір персоналу для нових сервісних центрів МВС в Черкаській області завершено


21 Вересня 2016

З 06 вересня 2016 року стартувала програма стажувань у сервісних центрах МВС Черкаської області. За результатом розгляду заявок на участь у стажуванні з поміж 744 анкет на другий етап відбору – інтерв`ю, будуть запрошені лише 100 кандидатів. Пізніше із них оберуть 26 найкращих для участі у стажуванні, яке буде проходити на базі Черкаської автошколи ТСОУ.

«Під час проведення інтерв’ю будуть відбирати молодих, відповідальних та амбітних людей, які мають бажання працювати та надавати якісні адміністративні послуги», – зазначив керівник Регіонального сервісного центру МВС в Черкаській області, Володимир Андрущенко.
Стажування проводиться на посаду адміністратора – це посада державного службовця, яка прирівнюється до посади провідного спеціаліста, з офіційним працевлаштуванням, 40-годинним робочим тижнем з вівторка по суботу, місячною заробітною платою від 6 тисяч грн. Посадові обов’язки адміністратора передбачають безпосереднє надання послуг з реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів, видачі (обміну) посвідчень водія та приймання іспитів, роботу з документами та базами даних, надання консультацій та інше.
«До процесу стажування кандидатам рекомендую ставитися з усією серйозністю та відповідальністю, заняття будуть безкоштовними, а за їх підсумками учасники отримають спеціальні сертифікати. Таке стажування не гарантує учасникам працевлаштування в сервісному центрі МВС, але дає необхідні в роботі знання», – наголосив в. о. директора РСЦ МВС в Черкаській області.