A-
A
A+
A
A
Звичайна версія сайту

До уваги жителів Чигиринського та Кам`янського районів! 9 та 10 липня мобільний сервісний центр МВС обслуговуватиме громадян в ваших районах!


07 Липня 2020

У четвер, 09 липня, у місті Чигирин по вулиці Богдана Хмельницького, 28 (центр культури, дозвілля та спорту Чигиринської міської Ради) та у п`ятницю, 10 липня, у місті Кам`янка по вулиці Шевченка, 16 А (приміщення дільничних поліцейських) на запрошення місцевих громад працюватиме пересувний мобільний сервісний центр МВС Черкаської області.

Завдяки роботі мобільної групи жителям цих районів не доведеться витрачати свій час та кошти на поїздку в обласний центр до найближчого територіального сервісного центру МВС. Зареєструвати, або перереєструвати транспортний засіб, замінити посвідчення водія, отримати міжнародне посвідчення водія, подати запит на довідку про відсутність чи наявність судимостей, вони зможуть безпосередньо в своєму районному центрі.

Час роботи мобільної сервісної служби — з 9.00 до 16.00.
Послугами МСЦ МВС зможуть скористатися всі охочі.
Про порядок отримання послуг та перелік необхідних документів можна довідатися за посиланням http://chk.hsc.gov.ua/.

Додаткова інформація за телефоном: (0472) 39-32-51.

З метою запобігання поширенню хвороби COVID-19, при отриманні послуг мобільного сервісного центру МВС, просимо неухильно дотримуватися наступних правил:

  • прийом громадян відбувається за попередньою реєстрацією;
  • входити до кімнати обслуговування для отримання послуги виключно особам які задієні в реєстрації/перереєстрації ТЗ;
  • використовувати захисну маску для обличчя, яка надійно прикриває органи дихання, а також рукавички;
  • заздалегідь готувати та впорядкувати необхідні для прийому документи, включно з достатньою кількістю копій;
  • мати при собі ручку для підпису необхідних документів;
  • у разі відсутності необхідного пакету документів, відвідувач має залишити приміщення для обслуговування громадян, повторно підготувати документи належним чином та здійснити новий запис на прийом.